Бонус Клуб

Бонусні гривні за кожну покупку

За кожну покупку Ви отримуєте Бали до Вашої картки «Бонус Клуб».

Вже наступного дня Ваші Бали перетворюються у Бонусні Гривні – і Ви одразу зможете їх використати на нові покупки.

«Бонус Клуб» вже наповнюється!

При отриманні Тимчасової Картки Вам одразу нараховуються Бали на суму покупки.

Акційні пропозиції

Ми підготували для Вас безліч додаткових пропозицій, які допоможуть Вам заощадити ще більше.

У 3 разів більше балів до Дня народження!

Якщо у Вас день народження, тоді Ви маєте унікальну можливісь накопичувати у 3 разів більше балів за покупки, які Ви здійснюєте у “Там Там” в День народження. Крім того, члени Вашої родини, яких Ви додали до анкети також мають можливість отримувати таку перевагу. Бали множаться на всі товари у чеку, сума балів відображається на чеку, відразу після його друку.

Швидкість і точність

Ваші покупки переводяться в Бали з точністю до 1 копійки. Ваші Бали швидко перетворюються у Бонусні Гривні. Ніяких рівнів накопичень, ніяких очікувань сертифікатів, ніяких періодів розрахунку балами!

Телефон гарячої лінії гіпермаркету “Там Там”: 0 800 210 209 (з 9:00 до 18:00 у будні дні)

Зробіть покупку на будь-яку суму. Касир видасть Вам Реєстраційну анкету й Тимчасову Картку. Заповніть Реєстраційну анкету і залиште її у відділі інформації. Протягом 10 днів Ваша анкета буде внесена в базу даних. Після цього під час наступної Вашої покупки касир обміняє Тимчасову Картку на Постійну Картку. При цьому усі накопичені Бали переносяться на нову Картку.

Купуйте, пред’являючи Картку та накопичуйте Бали. Бали накопичуються при пред’явленні як Постійної, так і Тимчасової Картки. Наступного дня після покупки Ваші Бали автоматично будуть переведені в Бонусні гривні, і Ви зможете витратити їх на нові покупки. Отримуйте додаткові Бали, приймаючи участь в акціях.

Пред’явіть Постійну Картку та повідомте касира, що Ви хоче використати Бонусні гривні. Використання Бонусних гривень при пред’явленні Тимчасової Картки неможливе. Розрахуватись Бонусними гривнями з Постійної Картки може лише власник картки, тобто той на кого зареєстрована картка і лише за пред’явлення документа що посвідчує особу. 1 (одна) Бонусна гривня дозволяє зменшити суму чека на 1 гривню. Бонусні гривні можна використати протягом кількох покупок. Бонусні гривні не можуть бути використані на покупку товарів, ціни на які регулюються державою.

1. Загальні положення

1.1. Програма «Бонус Клуб» (далі – Програма) є бонусною (накопичувальною).

1.2. Організатор Програми: ТОВ «Континіум-Трейд» (43024, м.Луцьк, просп. Соборності, 43).

1.3. Магазинами-учасниками Програми є гіпермаркет «Там Там» та супермаркет «Express Там Там».

1.4. Учасником Програми може стати будь-яка фізична особа, якій виповнилося 18 років, і яка заповнила Реєстраційну анкету у паперовій формі, залишивши у відділі інформації магазина-учасника Програми, або в електронній формі на сайті tamtam.com.ua.

1.5. При покупці на будь-яку суму у торговій точці, що приймає участь у Програмі, покупець отримує Тимчасову картку і може накопичувати Бали за покупки.

1.6. Із часу одержання Тимчасової Картки на Учасника Програми поширюються діючі Правила участі з усіма періодично внесеними до них змінами.

1.7. Після підтвердження Організатором правильності заповнення Реєстраційної анкети, покупець отримує Постійну Картку  та має можливість використовувати Бонусні гривні та Акційні пропозиції.

1.8. Організатор не несе відповідальності за несанкціоноване використання Картки, за будь-які втрати чи збитки, які виникають в результаті дій сторонніх осіб.

1.9 У випадку грубого порушення Учасником діючих правил участі в Програмі, Організатор має право припинити участь у Програмі будь-якого Учасника без повідомлення шляхом блокування Картки та анулювання Балів.

1.10. Учасник має право у будь-який момент самостійно припинити свою участь у Програмі.

1.11. Картка є власністю Організатора.

1.12. У разі втрати та необхідності відновлення Картки Покупець повинен звернутися або зателефонувати у відділ інформації магазина-учасника Програми.

1.13. Підписанням Реєстраційної анкети Учасник підтверджує, що йому виповнилося 18 років, погоджується з усіма правилами Програми,  надає згоду на обробку та використання його персональних даних виключно з метою та в межах виконання Організатором вимог законодавства України. Учасник Програми підписанням Реєстраційної анкети засвідчує, що повідомлений про включення його даних до бази персональних даних Організатора, та ознайомлений із правами, які має відповідно до змісту ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».

1.14. Організатор на свій розсуд має право в будь-який час вносити будь-які зміни в діючі Правила участі, попередньо повідомивши Учасників про внесення таких змін за 30 календарних днів. Інформація про зміни розміщується в торгових точках.

1.15. Організатор залишає за собою право призупинити або припинити Програму в будь-який час із повідомленням Учасників за 30 днів шляхом розміщення відповідної інформації в торгових точках.

2. Зарахування Балів

2.1. За кожну гривню покупки, здійснену з використанням Тимчасової Картки або Постійної Картки  Учасник Програми отримує на свій рахунок один Бал.

2.2. Для зарахування Балів за покупки Учасник зобов`язаний пред`явити свою Тимчасову Картку  на касовому терміналі при здійсненні покупки.

2.3. При отриманні Постійної Картки на неї переносяться всі Бали, накопичені на Тимчасову Картку.

2.4. Організатор має право списати з рахунку Учасника Бали, нараховані за скасованою транзакцією, або у випадку повернення товару.

2.5. Якщо протягом 3 місяців з дня отримання Тимчасової Картки на рахунку накопичено менше 300 Балів і відсутня правильно заповнена Реєстраційна анкета, то така Картка блокується, а Бали списуються з рахунку.

2.6. Починаючи з 1 січня 2021 року, бонусні рахунки учасників програми лояльності «Скарбничка» будуть обнулятися. Двічі на рік, 30 червня та 31 грудня, а не використані бонусні бали «згорають».

2.6.1. Під не використаними балами маються на увазі бали, накопичені до останнього дня місяця, попереднього до того в якому відбувається списання (якщо списання відбувається в грудні, то обнуляться бали накопичені і не використані до 30 листопада, бали накопичені в грудні списанню не підлягають).

3. Участь в Акційних пропозиціях

3.1. Учасник програми може отримати додаткові Бали при покупці певних товарів, виконуючи умови Акційних пропозицій.

3.2. Повний перелік товарів, що приймають участь в Акційних пропозиціях, або умов знаходяться у відділі інформації торгової точки.

3.3. Для участі в Акційних пропозиціях Учасник зобов`язаний пред`явити свою Тимчасову Картку або Постійну Картку або брелок на касовому терміналі при здійсненні покупки та виконати умови Акційних пропозицій.

4. Використання Бонусних гривень

4.1. Бали переводяться в Бонусні гривні на наступний день після здійснення покупки.

4.2. Бонусні гривні нараховуються з розрахунку 100 накопичених Балів = 1 Бонусна гривня. Одна Бонусна гривня дозволяє зменшити суму чека при покупці на одну гривню.

4.3. Для одержання товарів на суму Бонусних гривень, Учасник повинен пред`явити на касі Постійну Картку. Використання Бонусних гривень при пред`явленні Тимчасової Картки або брелока неможливе.

4.4. Учасник повинен завчасно до фіналізації чека повідомити касира про необхідність використати Бонусні гривні та їх суму для використання.

4.5. Бонусні гривні можна використовувати протягом кількох покупок.

4.6. Бонусні гривні не можуть бути використані на покупку товарів, ціни на які регулюються державою.

4.7. При розрахунку бонусними гривнями на касі покуець сплачує 0.10 грн. за кожну одиницю товару придбану за бонусні гривні.

4.8. Розрахуватись Бонусними гривнями з Постійної Картки може лише власник картки, тобто той на кого зареєстрована картка і лише за пред’явлення документа що посвідчує особу.