Розіграш до Дня народження гіпермаркету “Там Там Сімейні традиції”

Гіпермаркету “Там Там Сімейні традиції” – 15 РОКІВ!

Нам подобається дарувати радість, тому спеціально до Дня народження гіпермаркету “Там Там Сімейні традиції”, ми приготували для наших постійних гостей розіграш цінних подарунків, а саме:
– 15 візків з продуктами;
– 15 сертифікатів по 1000 гривень;
– 15 телевізорів “Xiaomi Mi TV UHD 4S 50″ International”.

20 листопада на нас чекає:
11:00 – 12:00 – анімаційна програма + аквагрим;
12:00 – 13:00 – майстер-клас з виготовлення слаймів;
13:30 – 14:30 – анімаційний програма “Фіксики”;
14:30 – 15:30 – майстер-клас “Підвіска з природного матеріалу”;
16:00 – 20:00 – аквагрим, аніматори, майстер- класи;
16:00 – 17:00 – онлайн виступ гурту “Яра”;
17:00 – 18:00 – онлайн виступ гурту “HAVANA band”;
18:00, 19:00, 20:00 – онлайн розіграш присвячений 15-річчю гіпермаркету “Там Там” (15 телевізорів, 15 продуктових корзин, 15 сертифікатів по 1000 гривень).

Пряма трансляція відбудеться 3 16:00 на нашій сторінці у facebook: https://bit.ly/tamtam-15

1. Організатор Акції

1.1. Організатором розіграшу від гіпермаркету “Там Там Сімейні традиції” (надалі – «Акція») є ТОВ «Континіум – Трейд», м. Луцьк, пр. Соборності, 43. (надалі – «Організатор»).

1.2. Акція триває з 15.10.2020 року по 20.11.2020 року включно (надалі – «акційний період») у гіпермаркеті Там Там: м. Луцьк, пр. Соборності, 43.

2. Учасники Акції.

2.1 Учасниками Акції можуть бути особи віком від 18 років.

2.2. Учасником Акції вважається особа, яка належним чином виконала всі вимоги даних Правил.

3. Умови участі в Акції.

3.1. Для того, щоб взяти участь в Акції будь-якій особі, що відповідає вимогам цих Офіційних Правил і бажає отримати Подарунок Акції необхідно:

3.1.1 Здійснити покупку в гіпермаркеті “Там Там Сімейні традиції” на суму від 300 гривень одним чеком.

3.1.2. На звороті чеку потрібно вказати ПІБ, номер телефону та кидайте його в скриньку, яка знаходиться на інформаційному відділі.

3.2. Розіграш відбудеться 20 листопада з 18:00 у прямому ефірі на сторінці гіпермаркету “Там Там” у Facebook.

3.4. Розіграш відбувається шляхом вибору із лототрону будь-якого випадкового чеку.

3.5. Учасник Акції, який бажає отримати Подарунок може зробити необмежену кількість покупок у період проведення акції. Виграшним може бути один чек одного Учасника Акції.

3.6. Факт участі в акції означає повну згоду учасників з правилами його проведення.

4. Подарунки Акції.

4.1. Під Подарунком мається на увазі розіграш 15 візків з продуктами, 15 сертифікатів по 1000 гривень на покупки, 15 телевізорів “Xiaomi Mi TV UHD 4S 50″ International”.

4.2 Один учасник розіграшу може перемогти в одному розіграші лише один раз.

5. Обмеження

5.1. Заміна Подарунка Акції грошовим еквівалентом не допускається.

5.2. Відповідальність Організатора Акції не виходить за межі вартості та кількості Подарунків, вказаних у цих Офіційних Правилах.

5.3. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення даних Офіційних Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих даними правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог діючого законодавства України. Рішення Організатора Акції є остаточним та оскарженню не підлягає.

6. Порядок і спосіб інформування про умови Рекламної Акції.

6.1. Інформування щодо Правил Акції здійснюється за допомогою анонсування Акції та розміщення офіційних Правил Акції на Інтернет-сайті tamtam.com.ua, в Там Там у Facebook та у куточку споживача.

6.2. Розміщення скороченої інформації щодо механіки Акції здійснюється на рекламних матеріалах, що розповсюджуватимуться в місцях проведення Акції.

7. Інші умови.

7.1. Неухильне додержання всіх умов цих Офіційних Правил є необхідною умовою отримання Подарунка Акції. У випадку відмови Учасника Акції від отримання Подарунку, останні не мають права на одержання від Організатора будь-якої компенсації.

7.2. Приймаючи участь в Акції тим самим кожен Учасник Акції підтверджує факт ознайомлення з цими Офіційними Правилами і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Акції цих Офіційних Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Офіційних Правил (в т.ч. механіки, порядку та строків проведення Акції та/або отримання Подарунків Акції та інше) вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції та отримання Подарунків Акції, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації.

7.3. Ці Офіційні Правила можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом всього строку проведення Конкурсу. Зміна та/або доповнення цих Офіційних Правил можливі у випадку їх затвердження Організатором Акції та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Офіційні Правила Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Офіційних Правил.

7.4. Беручи участь в акції учасник надає згоду на обробку та використання його персональних даних виключно з метою та в межах виконання Організатором вимог законодавства України та засвідчує, що повідомлений про включення його даних до бази персональних даних Організатора, та ознайомлений із правами, які має відповідно до змісту ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».