Тамрики Акція ЗАВЕРШЕНА

Обміняй 60 штампів
на будь якого ТАМРИКА із колекції
1 штамп = 40 грн у чеку*

1. Організатор Акції
1.1. Організатором Акції ТАМРИКИ (надалі – «Акція») є ТОВ «Континіум – Трейд», м. Луцьк, пр. Соборності, 43. (надалі – «Організатор»).
1.2. Акція триває з 26.06.2020 року по 1.09.2020 року включно (надалі – «акційний період») у гіпермаркеті Там Там: м. Луцьк, пр. Соборності, 43.

2. Учасники Акції
2.1. Учасником Акції вважається особа, яка належним чином виконала всі вимоги даних Правил.

3. Участь у Акції
3.1. Участь в Акції передбачає можливість зібрати акційні товари – колекцію персонажів ТАМРИКИ. Повна колекція акційних товарів складає 7 м’яких іграшок.
3.2. Початком участі в Акції вважається отримання буклета у касира або на інформаційному відділі гіпермаркету Там Там, в якому учасник Акції буде збирати штампи.
3.3. Будь яку м’яку іграшку з колекції ТАМРИКИ можна отримати шляхом обміну на буклет з наявними 60 штампами, обмін здійснюється на інформаційному відділі гіпермаркету Там Там. Під обміном мається на увазі купівля ТАМРИКІВ за 0,10 грн. Штампи можна отримати в касира після оплати за покупки. Штампи ставляться у буклет, який має кожен учасник Акції.

4. Способи отримання фішок
4.1. Один (синій) штамп видається касиром за кожних 40 гривень, оплачених в гіпермаркеті Там Там. За одним чеком понад 2400 грн можна отримати лише одного Тамрика.
4.2. Додатково можна отримати по одному бонусному (червоному) штампу на інформаційному відділі гіпермаркету Там Там, за умови виконання наступних умов:
4.2.1. Сфотографуйся з ТАМРИКОМ, опублікуй в соціальних мережах, познач сторінку гіпермаркету Там Там
4.2.2. Намалюй ТАМРИКИ
4.2.3. Облаштуй дім ТАМРИКУ
4.2.4. Візьми ТАМРИКА на роботу
4.2.5. Посели ТАМРИКА на своїй сумці
4.2.6. Купи улюблений продукт ТАМРИКА (м’ясо та риба, крупи, зелень, сир, овочі та фрукти, молочні продукти, солодощі). За умови пред’явленого чеку з покупками одного з вищезазначених товарів улюблених продуктів ТАМРИКІВ, учасник Акції отримує бонусний штамп на інформаційному відділі.
4.2.7. Долучись до Там Там Клубу у Viber або Telegram
4.3. Отримання бонусного штампу можливе за умови надання фотографії працівникам інформаційного відділу, що підтверджує виконання умов.
4.4. Перші 10 учасників Акції, які зберуть повну колекцію Тамриків отримають в подарунок сімейну фотосесію. Інформація про даних переможців буде додатково опублікована в соціальних мережах (Facebook та Instagram) гіпермаркету Там Там.

5. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення даних Офіційних Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих даними Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог діючого законодавства України. Рішення Організатора Акції є остаточним та оскарженню не підлягає.

6. Порядок і спосіб інформування про умови Рекламної Акції.
6.1. Інформування щодо Правил Акції здійснюється за допомогою анонсування Акції та розміщення офіційних Правил Акції на Інтернет-сайті www.tamtam.com.ua, в соціальних Facebook та у куточку споживача гіпермаркету Там Там.
6.2. Розміщення скороченої інформації щодо механіки Акції здійснюється на рекламних матеріалах, що розповсюджуватимуться в місцях проведення Акції.

7. Інші умови.
7.1. Неухильне додержання всіх умов цих Офіційних Правил є необхідною умовою отримання Подарунка Акції. У випадку відмови Учасника Акції від отримання Подарунку, останні не мають права на одержання від Організатора будь-якої компенсації.
7.2. Приймаючи участь в Акції, кожен Учасник Акції підтверджує факт ознайомлення з цими Офіційними Правилами і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Акції цих Офіційних Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Офіційних Правил (в т.ч. механіки, порядку та строків проведення Акції та/або отримання Подарунків Акції та інше) вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції та отримання Подарунків Акції, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації.
7.3. Ці Офіційні Правила можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом всього строку проведення Акції Зміна та/або доповнення цих Офіційних Правил можливі у випадку їх затвердження Організатором Акції та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Офіційні Правила Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Офіційних Правил.
7.4. Беручи участь в Акції, Учасник Акції надає згоду на обробку та використання його персональних даних виключно з метою та в межах виконання Організатором вимог законодавства України та засвідчує, що повідомлений про включення його даних до бази персональних даних Організатора, та ознайомлений із правами, які має відповідно до змісту ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».