Про компанію

Компанія ТОВ «Континіум-Трейд» – це успішна компанія з багаторічним досвідом роботи, основною цінністю якої є її колектив – цілеспрямований, дружній та працелюбний.

У 2005 році ТОВ «Континіум-Трейд» разом з партнерами побудувала у Луцьку комплекс торгівлі і послуг, аналогів якого до цього у Західній Україні не існувало – перший на Волині гіпермаркет. Він розрахований на сучасну зайняту людину, яка бажає отримати максимум якісних послуг і товарів в одному торговому закладі за короткий час.

Ми турбуємося про потреби своїх клієнтів і забезпечення високої якості їх обслуговування, прагнемо, щоб Ви здійснювали свої покупки із задоволенням, витрачаючи мінімум часу та грошей. Ми з повагою та вдячністю ставимося до покупців та відвідувачів мережі «Там Там», завжди прислухаємося та беремо до уваги Ваші пропозиції.

З 2012 року компанія працює в новому форматі «супермаркет» та планує розвиватися далі.

За даними досліджень компанії AC Nielsen у 2012 року частка мережі «Там Там» у місті Луцьк в каналі «сучасна торгівля» становить 30%, у т.ч. частка супермаркету «Express Там Там» 6%.

Згідно досліджень аналітичної компанії «GFK Ukraine», у першому кварталі 2014 року на ринку рітейлу спостерігається ріст кількості покупців у форматі “гіпермаркет”. А значний внесок до досягнення таких результатів внесла і мережа гіпермаркетів «Там Там» разом із іншими мережами (Auchan та Velmart).

Історія мережі “Там Там” бере початок у липні 2004 року, коли ТОВ «Континіум-Трейд» спільно з партнерами заклали перший камінь і почали зводити гіпермаркет «Там Там» у м. Луцьк. Великий сучасний торгово-розважальний комплекс, при будівництві якого була облаштована і прилегла територія (по-новому заасфальтували чималу ділянку проспекта Соборності, побудували транспортні розв’язки, дитячий майданчик та парковку на 400 автомобілів, поставили світлофори, провели дві додаткові лінії електропостачання) відразу змінив обличчя всього міста.

Загальна площа гіпермаркету «Там Там» – 9600 кв. м, з яких площа торгового залу – 4500 кв. м, 2500 кв. м. – виробничі приміщення (м’ясний, холодний і гарячий кулінарний цехи, кондитерська і пекарня), 1000 кв. м. – торгові і сервісні відділи (банк, аптека, сувенірні відділи, комп’ютерна техніка, ювелірні вироби, турагенство, фотоцентр, квіти, вазони, мобільні телефони). Решту площі займають ресторація швидкого харчування «Брама», службові приміщення.

Асортимент гіпермаркету «Там Там» нараховує понад 40 тисяч найменувань товарів. У гіпермаркеті працює ціла фабрика власного виробництва: м’ясний, холодний і гарячий кулінарний цехи, кондитерська і пекарня.

Сьогодні роботу гіпермаркету «Там Там» забезпечує колектив із 450 працівників.

Розвиток мережі

2012 рік став новим етапом у розвитку бізнесу. 14 липня розпочав роботу наш перший магазин у форматі «супермаркет», який отримав назву «Express Там Там». Його відкриття стало початком розвитку мережі «Там Там».

Загальна площа супермаркету становить 1500 квадратних метрів, торгова – 700 квадратів. Для зручного та швидкого обслуговування клієнтів працює 8 касових вузлів.

Супермаркет розташований у густонаселеному місці, що дозволяє великій кількості людей задовольняти свої щоденні потреби та здійснювати покупки необхідних товарів. І зробити це відтепер вони можуть у сучасному комфортному магазині у приємній атмосфері.

У вересні 2013 року ще один гіпермаркет “Там Там” було відкрито у м. Маріуполь.

Гіпермаркет розмістився на площі понад 10000 квадратних метрів. Торгова площа складає 4 500 м.кв. У магазині працює 32 каси, які забезпечують швидке та якісне обслуговування. Асортимент магазину нараховує понад 40 000 товарів, від бакалії та гастрономії, м’ясних, рибних, молочних продуктів до екзотичних фруктів, елітних напоїв, посуду та побутової техніки.

Родзинкою гіпермаркету стала ціла фабрика власного виробництва – м’ясний, холодний та гарячий кулінарний цехи, власна пекарня, кондитерія. Крім придбання свіжої та по-домашньому смачної готової продукції, покупці зможуть скористатися спеціальними послугами із замовлення м’ясних та кондитерських виробів.

Безпосередньо в торговому залі працює фреш бар та кафе «Домашня кухня», де можна швидко та ситно поснідати чи пообідати.

Для любителів пінного напою пропонується відділ живого та розливного пива.

“Там Там” у столиці

29 листопада 2014 року відбулось святкове відкриття гіпермаркету “Там Там” у місті Київ на вул.Березняківській, 31.

Київський “Там Там” неодноразово нагадає мешканцям міста, що вони достойні жити по-європейському. Його територія площею 4500 м.кв. розміщає понад 50000 товарів, котрі з легкістю задовольнять потреби кожного. Відтепер Дніпровський, Дарницький та Деснянський райони можна сміливо віднести до рейтингу найкомфортніших.

У липні 2004 року ТОВ «Континіум-Трейд» спільно з партнерами заклали перший камінь і почали зводити гіпермаркет «Там Там» у м. Луцьк. Великий сучасний торгово-розважальний комплекс, при будівництві якого була облаштована і прилегла територія (по-новому заасфальтували чималу ділянку проспекта Соборності, побудували транспортні розв’язки, дитячий майданчик та парковку на 400 автомобілів, поставили світлофори, провели дві додаткові лінії електропостачання) відразу змінив обличчя всього міста.

Гіпермаркет “Там Там” розташований у Луцьку за адресою пр. Соборності, 43. Загальна площа гіпермаркету «Там Там» – 9600 кв. м, з яких площа торгового залу – 4500 кв. м, 2500 кв. м. – виробничі приміщення (м’ясний, холодний і гарячий кулінарний цехи, кондитерська і пекарня), 1000 кв. м. – торгові і сервісні відділи (банк, аптека, сувенірні відділи, комп’ютерна техніка, ювелірні вироби, турагенство, фотоцентр, квіти, вазони, мобільні телефони). Решту площі займають ресторація швидкого харчування «Брама», службові приміщення.

Асортимент гіпермаркету «Там Там» нараховує понад 40 тисяч найменувань товарів. У гіпермаркеті працює ціла фабрика власного виробництва: м’ясний, холодний і гарячий кулінарний цехи, кондитерська і пекарня.

Сьогодні роботу гіпермаркету «Там Там» забезпечує колектив із 450 працівників.

Наша команда формувалася упродовж кількох років і зараз продовжує поповнюватися новими професіоналами. Роботу мережі «Там Там» забезпечує колектив з близько 500 працівників, які докладають максимум зусиль для якісного обслуговування клієнтів та задоволення їх потреб.

Сьогоднішня команда мережі «Там Там» – це команда переможців, це команда яка звикла працювати лише на позитивний результат і всі сили спрямовує на благо компанії.

Ми цінуємо кожного працівника, і щомісяця відзначаємо наших найкращих працівників.