Про компанію

Компанія ТОВ «Континіум-Трейд» – це успішна компанія з багаторічним досвідом роботи, основною цінністю якої є постійний динамічний розвиток, клієнтоорієнтованість та любов до того, що ми робимо.
У 2005 році ТОВ «Континіум-Трейд» разом з партнерами побудувала у Луцьку комплекс торгівлі та послуг, аналогів якого раніше у Західній Україні не існувало – перший на Волині гіпермаркет. Він створений для сім’ї, з любов’ю до кожного волинянина та гостя. Щодня наші працівники докладають максимум зусиль для того, щоб кожен відвідувач гіпермаркету почував себе комфортно та у безпеці. Головний принцип нашої роботи – любов до клієнта та задоволення запиту кожного: від малечі, до дорослих.

Ми турбуємося про потреби своїх клієнтів і забезпечення високої якості їх обслуговування, прагнемо, щоб Ви здійснювали свої покупки із задоволенням, витрачаючи мінімум часу та зусиль, які зможете направити на своїх близьких. Ми постійно розвиваємо асортимент нашої продукції, аби Ви змогли знайти все, що Вам потрібно. Досконалий сервіс для кожного клієнта – це головна ціль усіх дій нашого персоналу.

27 сучасних кас, практичне та якісне холодильне обладнання, естетичні відділи та секції, величезна фреш-зона, стильні та високоякісні стелажні системи, безпечна та інтерактивна дитяча зона. Для усіх кавоманів та тих, хто хоче перепочити і поспілкуватись за горнятком смачного напою, у центрі гіпермаркету функціонує Coffee Place. У нашому асортименті безліч товарів різних категорій, від харчових продуктів та напоїв, до текстилю, посуду та будь-чого, що може знадобитись Вам у повсякденних справах.
Також, Ви завжди можете обрати вже готові страви, які Вам до смаку, адже наша пропозиція налічує близько 500 видів смачних страв за рецептами різних кухонь світу. Усі страви готуються за сучасними технологіями і з якісних та свіжих інгредієнтів. Уся продукція проходить ретельну перевірку на предмет дотримання високих стандартів, аби наші гості отримували максимум задоволення та користі від споживання.

У 2012 році компанія запустила також магазин у форматі «супермаркет», який продовжує успішно функціонувати до сьогодні. «Там Там Express» – зручний магазин з великим асортиментом, де кожен може знайти те, що йому потрібно. Усе, що робить наш персонал, він робить з душею та любов’ю.

Iсторія мережі “Там Там” бере початок у липні 2004 року, коли ТОВ «Континіум-Трейд» спільно з партнерами заклали перший камінь і почали зводити гіпермаркет «Там Там» у м. Луцьк. Великий сучасний торгово-розважальний комплекс, при будівництві якого була облаштована і прилегла територія (по-новому заасфальтували чималу ділянку проспекту Соборності, побудували транспортні розв’язки, дитячий майданчик та парковку на 400 автомобілів, поставили світлофори, провели дві додаткові лінії електропостачання) відразу змінив обличчя всього міста.

Загальна площа гіпермаркету «Там Там» – 9600 кв. м, з яких площа торгового залу – 4500 кв. м, 2500 кв. м. – виробничі приміщення (м’ясний, холодний і гарячий кулінарний цехи, кондитерська і пекарня), 1000 кв. м. – торгові і сервісні відділи (банк, аптека, сувенірні відділи, комп’ютерна техніка, ювелірні вироби, турагенство, фотоцентр, квіти, вазони, мобільні телефони).

Асортимент гіпермаркету «Там Там» нараховує понад 40 тисяч найменувань товарів. У гіпермаркеті працює ціла фабрика власного виробництва: м’ясний, холодний та гарячий кулінарні цехи, кондитерська і пекарня. Після модернізації запрацювала і своя коптильня, де можна купити натуральні делікатеси.

29 червня 2019 року стало початком нової історії гіпермаркету Там Там, адже після кількамісячної реконструкції оновився не лише зовнішній вигляд магазину, а й його загальна концепція.

27 сучасних кас, практичне та якісне холодильне обладнання, естетичні відділи, величезна фреш-зона, стильні та високоякісні стелажні системи, дитяча зона. Для усіх кавоманів та тих, хто хоче перепочити і поспілкуватись за горнятком смачного напою, у центрі гіпермаркету функціонує Coffee Place.
Там Там – для сім’ї. Ми плекаємо сімейні цінності та традиції. Для нас, українців, сім’я – це дуже важливий акцент і ми докладаємо максимум зусиль, щоб Там Там був комфортним та затишним місцям для кожного, адже головна наша цінність – це любов. До рідних людей, до свого краю, до тих, хто щодня працює пліч-о-пліч з нами.

Ці моменти закладені у кожному камінчику, на якому стоїть наш бізнес, тому це відображено в нашій айдентиці. У логотипі можна розпізнати двох людей, дорослого та дитину.

Там Там Express
2012 рік став новим етапом у розвитку бізнесу. 14 липня розпочав роботу наш перший магазин у форматі «супермаркет», який отримав назву «Express Там Там». Його відкриття стало початком розвитку мережі «Там Там».

Загальна площа супермаркету становить 1500 квадратних метрів, торгова – 700 квадратів. Для зручного та швидкого обслуговування клієнтів працює 8 касових вузлів.
Супермаркет розташований в одному з найбільш динамічних та заселених районів нашого міста. Основне його призначення – задовольнити запит кожного клієнта, саме тому у нашому магазині представлена широка пропозиція продуктів на будь-який смак та гаманець.

Для нас важливо, щоб лучани мали можливість здійснювати покупки у комфортному та сучасному магазині, без турбот та з позитивними емоціями.

Наша команда формувалася упродовж кількох років і зараз продовжує поповнюватися новими професіоналами. Роботу мережі «Там Там» забезпечує колектив з близько 500 працівників, які докладають максимум зусиль для якісного обслуговування клієнтів та задоволення їх потреб.

Сьогоднішня команда мережі «Там Там» – це команда переможців, це команда яка звикла працювати лише на позитивний результат і всі сили спрямовує на благо компанії.

Ми цінуємо кожного працівника, і щомісяця відзначаємо наших найкращих працівників.

Безготівковий розрахунок

Гіпермаркет “Там Там Сімейні традиції” має великий досвід співпраці по безготівковому розрахунку з підприємцями у місці Луцьку та Волинській області.
У нас Ви знайдете широкий асортимент продовольчих та непродовольчих груп товарів, який налічує понад 40 000 пропозицій. Товари власного виробництва: пекарня, кондитерська, власна коптильня м’ясної та рибної продукції, м’ясний цех та інші.

photo_2021-03-19_11-38-54

Ключові переваги роботи з нами:

✔️Широкий асортимент товару
✔️Великий перелік товарів власного виробництва відмінної якості
✔️Налагоджена система прийому, збору та оформлення замовлень
✔️Можливість відтермінування платежу
✔️Оперативна доставка

Як ми працюємо:
1. Укладаємо договір про співпрацю по передоплаті або відтермінуванню (до 3-х днів);
2. Отримуємо від Вас інформацію по асортименту який цікавить;
3. Актуалізуємо ціни станом на сьогодні (ціни можуть змінюватися щодня);
4. Залежно від об’єму та кількості замовлень розглядаємо знижки індивідуально по кожному асортименту;
5. Допомагаємо в зборі замовлень (при самовивозі);
6. При одноразовому замовлені на суму понад 5000 гривень забезпечуємо безкоштовну доставку по м. Луцьк.
Залишайте Ваші заявки за посиланням: http://bit.ly/tamtam-cooperation

Команда професіоналів, операційна досконалість та клієнтоорієнтованість – наша гарантія надійної, легкої та приємної співпраці!

Деталі за телефоном:
067 361 50 96 – (8:00-18:00 год.)
067 361 39 92 – (8:00-23:00 год.)
Будемо раді співпраці, Ваш “Там Там Сімейні традиції”.