Співпраця

Співпраця з ТОВ «Континіум-Трейд»  це завжди надійно, зручно та перспективно.
Ми пропонуємо широкі можливості для спільної роботи та прагнемо  створити  максимально комфортні умови співпраці для наших клієнтів, постачальників, підрядників і рекламодавців.

Активно розвиваючись та рухаючись постійно вперед  ТОВ «Континіум-Трейд» щоразу оголошує нові тендери та запрошує до співпраці нових партнерів. Наша компанія діє  максимально прозоро, на основі аукціонів та тендерів, тому запрошуємо Вас до участі у наших тендерах. Детальніше Ви можете ознайомитися з нашими тендерними пропозиціями в розділі Тендери.

Наша команда досвідчених професіоналів постійно слідкує за розвитком вітчизняних та імпортних торгових марок, виходом на ринок нових товарів та нових брендів для того, щоб представити нашим покупцям цікавий та широкий асортимент в магазинах мережі «Там Там». Ми прагнемо, щоб наші клієнти мали можливість першими обирати найкращі для себе товари, тому запрошуємо до співпраці та чекаємо на нові пропозиції від постачальників. Детальніше в розділі Постачальникам.

В планах ТОВ «Континіум-Трейд» розвиток мережі «Там Там» в форматах «гіпермаркет» та «супермаркет», тому ми активно шукаємо цікаві об’єкти нерухомості під відкриття нових торгових точок, як у Волинській області так і в інших областях України. Детальніше в розділі Орендуємо/Купуємо.

Магазини мережі «Там Там» відвідує велика кількість покупців щодня, тому це відмінне місце для Вашої реклами. Ми пропонуємо Вам проведення промоконсультацій, семплінгів, дегустацій та розміщення різних видів друкованої поліграфії, аудіореклами. Зарошуємо до співпраці рекламодавців. Детальніше в розділі Рекламодавцям.

Надсилайте свої запитання щодо співпраці на e-mail info@tamtam.com.ua

Карта сайтуІнформаційна лінія