Програма “Скарбничка”

Як стати власником «Скарбнички»

Зробіть покупку на 39 гривень. Касир видасть Вам Реєстраційну анкету й Тимчасову Картку. Заповніть Реєстраційну анкету і залиште її у відділі інформації, або заповніть анкету на сайті www.tamtam.com.ua

Протягом 10 днів Ваша анкета буде внесена в базу даних. Після цього під час наступної Вашої покупки касир обміняє Тимчасову Картку на Постійну Картку з трьома брелоками для всіх членів Вашої сім'ї. При цьому усі накопичені Бали переносяться на нову Картку.

Як накопичувати Бали

Купуйте, пред'являючи Картку або брелоки, та накопичуйте Бали.  Бали накопичуються при пред'явленні як Постійної, так і Тимчасової Картки. Наступного дня після покупки Ваші Бали автоматично будуть переведені в Бонусні гривні, і Ви зможете витратити їх на нові покупки. Отримуйте додаткові Бали, приймаючи участь в акціях.

Як розрахуватися Бонусними гривнями

Пред'явіть Постійну Картку та повідомте касира, що Ви хоче використати Бонусні гривні. Використання Бонусних гривень при пред'явленні Тимчасової Картки або брелока неможливе. Розрахуватись Бонусними гривнями з Постійної Картки може лише власник картки, тобто той на кого зареєстрована картка і лише за пред'явлення документа що посвідчує особу. 1 (одна) Бонусна гривня дозволяє зменшити суму чека на 1 гривню. Бонусні гривні можна використати протягом кількох покупок. Бонусні гривні не можуть бути використані на покупку товарів, ціни на які регулюються державою.

Карта сайтуІнформаційна лінія