Історія мережі

Історія мережі "Там Там" бере початок у липні 2004 року, коли ТОВ «Континіум-Трейд» спільно з партнерами заклали перший камінь і почали зводити гіпермаркет «Там Там» у м. Луцьк.  Великий сучасний торгово-розважальний комплекс, при будівництві якого була облаштована і прилегла територія (по-новому заасфальтували чималу ділянку проспекта Соборності, побудували транспортні розв’язки, дитячий майданчик та парковку на 400 автомобілів, поставили світлофори, провели дві додаткові лінії електропостачання) відразу змінив обличчя всього міста.

Загальна площа гіпермаркету «Там Там» - 9600 кв. м, з яких площа торгового залу - 4500 кв. м, 2500 кв. м. - виробничі приміщення (м'ясний, холодний і гарячий кулінарний цехи, кондитерська і пекарня), 1000 кв. м. - торгові і сервісні відділи (банк, аптека, сувенірні відділи, комп’ютерна техніка, ювелірні вироби, турагенство, фотоцентр, квіти, вазони, мобільні телефони). Решту площі займають ресторація швидкого харчування «Брама», службові приміщення.

Асортимент гіпермаркету «Там Там» нараховує понад 40 тисяч найменувань товарів. У гіпермаркеті працює ціла фабрика власного виробництва: м’ясний, холодний і гарячий кулінарний цехи, кондитерська і пекарня.

Сьогодні роботу гіпермаркету «Там Там» забезпечує колектив із 450 працівників.

Розвиток мережі

2012 рік став новим етапом у розвитку бізнесу. 14 липня розпочав роботу наш перший магазин у форматі «супермаркет», який отримав назву «Express Там Там». Його відкриття стало початком розвитку мережі «Там Там».

Загальна площа супермаркету становить 1500 квадратних метрів, торгова – 700 квадратів. Для зручного та швидкого обслуговування клієнтів працює 8 касових вузлів.

Супермаркет розташований у густонаселеному місці, що дозволяє великій кількості людей задовольняти свої щоденні потреби та здійснювати покупки необхідних товарів. І зробити це відтепер вони можуть у сучасному комфортному магазині у приємній атмосфері.

У вересні 2013 року ще один гіпермаркет "Там Там" було відкрито у м. Маріуполь.

Гіпермаркет  розмістився на площі понад 10000 квадратних метрів. Торгова площа складає 4 500 м.кв. У магазині працює 32 каси, які забезпечують швидке та якісне обслуговування. Асортимент магазину нараховує понад 40 000 товарів, від бакалії та гастрономії, м’ясних, рибних, молочних продуктів до екзотичних фруктів, елітних напоїв, посуду та побутової техніки.

Родзинкою гіпермаркету стала ціла фабрика власного виробництва – м’ясний, холодний та гарячий кулінарний цехи, власна пекарня, кондитерія. Крім придбання свіжої та по-домашньому смачної готової продукції, покупці зможуть скористатися спеціальними послугами із замовлення м’ясних та кондитерських виробів.

Безпосередньо в торговому залі працює фреш бар та кафе «Домашня кухня», де можна швидко та ситно поснідати чи пообідати.

Для любителів пінного напою пропонується відділ живого та розливного пива.

"Там Там" у столиці

29 листопада 2014 року відбулось святкове відкриття гіпермаркету "Там Там" у місті Київ на вул.Березняківській, 31.

Київський "Там Там" неодноразово нагадає мешканцям міста, що вони достойні жити по-європейському. Його територія площею 4500 м.кв. розміщає понад 50000 товарів, котрі з легкістю задовольнять потреби кожного. Відтепер Дніпровський, Дарницький та Деснянський райони можна сміливо віднести до рейтингу найкомфортніших. 

Карта сайтуІнформаційна лінія